Contact

Heeft u een vraag? Wij helpen u graag verder!


U kunt via chat, e-mail en telefonisch contact met ons opnemen:

Telefoon
Onze klantenservice is op werkdagen telefonisch bereikbaar tussen 08:00 – 17:00 uur. Bel ons via: +31 (0)513 61 99 90
Onze verkoopafdeling is op werkdagen telefonisch bereikbaar tussen 08:00 - 17:00 uur. Bel voor uw bestellingen en informatie naar: +31 (0)513 617 140

E-mail
Stel uw vraag per e-mail via klantenservice@lasaulec.nl. U krijgt op werkdagen tussen 08:00 – 17:00 uur binnen twee uren een reactie op uw vraag.

Chat
Zijn wij online? Stel dan uw vraag via chat en wij reageren binnen één minuut.


Contactgegevens:


Lasaulec B.V.
Kûper 2
8447 GK Heerenveen

Lasaulec B.V.
Postbus 405
8440 AK Heerenveen

KvK-nummer: 01030247
BTW-nummer: NL007369633B01
Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 8:00 uur tot 17:00 uur

Telefoon
+31 (0)513 61 99 90

E-mail
klantenservice@lasaulec.nl


Vestigingenoverzicht


Lasaulec vestigingen Nederland - klein


Lasaulec Almere


Antennestraat 37
1322 AH ALMERE
Telefoon: (036) 549 30 40
Fax: (036) 549 30 50
almere@lasaulec.nl
Openingstijden:
maandag t/m vrijdag van 8:00 uur tot 17:00 uur


Lasaulec Dordrecht


Calandstraat 36
3316 EA DORDRECHT
Telefoon: (078) 654 39 00
Fax: (078) 654 39 18
dordrecht@lasaulec.nl
Openingstijden:
maandag t/m vrijdag van 8:00 uur tot 17:00 uur


Lasaulec Eindhoven


Hoppenkuil 15
5626 DD EINDHOVEN
Telefoon: (040) 251 29 40
Fax: (040) 252 90 55
eindhoven@lasaulec.nl
Openingstijden:
maandag t/m vrijdag van 8:00 uur tot 17:00 uur


Lasaulec Emmen


Jules Verneweg 1
7821 AD EMMEN
Telefoon: (0591) 65 46 54
Fax: (0591) 61 84 42
emmen@lasaulec.nl
Openingstijden:
maandag t/m vrijdag van 7:30 uur tot 17:00 uur


Lasaulec Groningen


Bornholmstraat 10
9723 AX GRONINGEN
Telefoon: (050) 593 33 33
Fax: (050) 314 56 48
groningen@lasaulec.nl
Openingstijden:
maandag t/m vrijdag van 7:30 uur tot 17:00 uur


Lasaulec Heerenveen


Kûper 4
8447 GK HEERENVEEN
Telefoon: (0513) 61 71 40
Fax: (0513) 61 71 42
heerenveen@lasaulec.nl
Openingstijden:
maandag t/m vrijdag van 7:30 uur tot 17:00 uur


Lasaulec Hengelo


Pasmaatweg 2
7556 PH HENGELO
Telefoon: (074) 255 66 77
Fax: (074) 243 84 67
hengelo@lasaulec.nl
Openingstijden:
maandag t/m vrijdag van 8:00 uur tot 17:00 uur


Lasaulec Techniek


Einsteinstraat 1
8606 JE SNEEK
Telefoon: (0513) 61 71 40
Fax: (0513) 61 71 42
sneek@lasaulec.nl
Openingstijden:
maandag t/m vrijdag van 8:00 uur tot 17:00 uur


Lasaulec Zwolle


Marconistraat 10-12
8013 PK ZWOLLE
Telefoon: (038) 467 28 70
Fax: (038) 460 53 42
zwolle@lasaulec.nl
Openingstijden:
maandag t/m vrijdag van 8:00 uur tot 17:00 uur


Lasaulec Export


Diamantweg 24b
1812 RC ALKMAAR
Telefoon: (072) 727 15 90
Fax: (072) 727 15 99
weim@lasaulec-export.nl
Openingstijden:
maandag t/m vrijdag van 8:00 uur tot 17:00 uur


Lasaulec DC


Telefoon: (0513) 61 99 16
info@lasaulec.nl


Lasaulec Aandrijftechniek


Telefoon: (0513) 61 39 33
aandrijftechniek@lasaulec.nl
 
 
Gebouw Lasaulec